fbpx


1 marca ukaże się trzecia płyta Sylwii Przybysz pt. „Czas„. Wszyscy fani czekają z niecierpliwością nie tylko na premierę płyty, ale też na nową trasę koncertową wokalistki, która tym razem będzie nosiła nazwę: Czas Na Show. Temat jest tym bardziej gorący, bo wczoraj wokalistka na swojej grupie na facebook’u ogłosiła, że niedługo poznamy miasta i daty!

W 2015 r. i 2016 r. wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnych oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars. Natomiast w 2017 roku pierwszy raz pojechała w indywidualną trasę składającą się z 18 koncertów, na którą bilety wyprzedały się w zawrotnym tempie.

Przypomnijmy, w których miastach zagrała Sylwia w ramach trasy Tylko Raz Tour:

Jak myślicie, jakie miasta odwiedzi tym razem Sylwia?

Wokalistka jest odkryciem wytwórni MyMusic w ramach akcji #youngstars2015, gdzie została wybrana przez setki tysięcy osób, których urzekł wykonywany przez nią cover. 9 października 2015 roku ukazał się jej debiutancki album pt. „Plan” a w sierpniu 2016 roku artystka wydała w duecie z Verbą płytę „Związane Oczy Mam” Album zdobył dużą popularność, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży. 9 grudnia 2016 r. ukazał się jej drugi album zatytułowany “Tylko Raz”, którego pochodzą hity “Tylko Raz” oraz “Nie poddam się”.

Przez 2016 i 2017 rok wokalistka zdobyła aż 9 wyróżnień płytowych (złote, platynowe i podwójne platyny) przyznane oficjalnie przez ZPAV. Jej klipy cieszą się dużą popularnością i mają już ponad 110 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Dodatkowo Instagram Sylwii jest drugim najczęściej obserwowanym profilem wśród polskich wokalistek. (620 tys. followersów).

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X