fbpx


Jak dobrze wiedzą wierni fani, Artur Sikorski niedawno zakończył swoją pierwszą solową trasę koncertową „Okrąg tour” promującą jego debiutancką płytę. Kilka z jego wielbicieli zauważyło, że tak naprawdę jego każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy. W swoim artykule na fandoms.pl Kinga Piotrowska przedstawiła szczegóły jak wyglądał koncert idola nastolatek w Krakowie.

David Mark Bulley, który już kilkakrotnie miał okazję wystąpić na polskich scenach, pojawił się również jako support na koncercie Artura! Może pamiętacie występ Davida na Young Stars on Tour 2015? Tym razem wokalista jeszcze bardziej zaskoczył słuchaczy swoim pięknym głosem i interpretacją znanych piosenek.

Rozgrzał uczestników koncertu przed występem młodszego z braci Sikorskich oraz przyznał, że Kraków jest jednym z jego ulubionych miast!

 

Ale to nie był koniec niespodzianek, a zaledwie początek. Pewnych rzeczy nie planował nawet sam Artur!

Arturowi tak bardzo podobała się atmosfera koncertu, że postanowił spontanicznie zaśpiewać dodatkowe covery. Szczególnie fanom podobało się wykonanie piosenek Justina Biebera.

 

Fani nie pozostali dłużni idolowi i również oni zaplanowali dać mu coś od siebie. Oprócz tego, że Artur dostał wiele prezentów na M&G, najbardziej wzruszającym prezentem okazała się… piosenka! Na pewno nie było łatwo zorganizować to, by wszyscy obecni w klubie, bez próby zaśpiewali przygotowaną przez nich piosenkę.

Artur nie mógł wyjechać z Krakowa bez czegoś co na długo mogłoby pozostać w jego pamięci. Fani postanowili napisać własną piosenkę pod muzykę z utworu „Gwiazdy” Artura. Idol był zaskoczony, że tyle osób umiało zgrać się w jednym momencie i bez próby zaśpiewać fanowską piosenkę.

 

Jeśli myślicie, że to już koniec to się mylicie! Więcej rzeczy na temat koncertu przeczytacie tutaj!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X