fbpx


Ludzie niezależnie od wieku lubią jeździć na koncerty. Można zobaczyć swojego idola na żywo, spotkać się z internetowymi znajomymi czy po prostu dobrze się bawić! Często z roztargnienia można zapomnieć o wielu rzeczach, a że ogromnymi krokami zbliżają się koncerty YS i nie tylko – przychodzimy z pomocą!

Foto: pgenarodowy.pl

Często zadawanym pytaniem jest: ,Po co pojedziesz na ten koncert?’ I to nie tak, że jedziemy tam tylko dla danego artysty. Ludzie jeżdżą na koncerty, aby zapomnieć o rzeczywistości i poczuć ten niesamowity klimat zrozumienia przez innych fanów danego piosenkarza/piosenkarki.

Kiedy wchodzą na stadion gdzie jest 70k ludzi i wiedzą, że oni przyjechali właśnie dla TEGO artysty to aż na sercu robi się cieplej, czują nutkę podekscytowania i wiedzą, że nie wyśmieją cię przez to kogo słuchasz, co gwiazda dla ciebie znaczy lub po prostu, że wydajesz majątek na bilet.

To niesamowite porozumienie bez wypowiedzenia jakiegokolwiek słowa, zwykły uśmiech pokazujący tak wiele uczuć, które automatycznie czujesz, że masz w sobie, że właśnie w tym dniu odczuwasz to samo! Od szczęścia przez stres i podniecenie po strach. Jak to będzie? Czy nie zawiodę się? Jak zachowam się kiedy zobaczę człowieka który znaczy dla mnie tak bardzo?

Marzenia z koncertami trzeba spełniać póki ma się taką okazję i walczyć o nie za wszelką cenę bo kolejnej szansy na zobaczenie artysty może już nie być.

Foto: zblogowani.pl

Co warto ze sobą zabrać na koncert? Na pewno niewiele bo nie będziemy mieli gdzie tego trzymać a podczas kontroli może się okazać, że większość rzeczy trzeba będzie wyrzucić.

Najważniejszy jest oczywiście bilet! Warto zabrać też ze sobą jakieś pieniądze na merch albo jedzenie. Jeśli mamy zamiar nagrywać koncert to przydałoby się zabrać ze sobą Powerbank, żeby telefon nagle się nie rozładował, bo ani nie nagramy ani nie będziemy mogli potem zadzwonić np. po rodziców czy taksówkę. Warto zabrać również jakąś wodę, ale niestety nie zawsze można ją wnieść na koncert. Wszystko najlepiej spakować do jakiejś przezroczystej torby/plecaka aby przejść przez kontrolę na bramkach.

Niezależnie od artysty warto założyć na siebie jakieś unikatowe przebranie!

Jedziecie na jakiś koncert w najbliższej przyszłości? Może na YSF? Jeśli tak to śmiało możemy napisać: ,Do zobaczenia!’ 🙂

Autor: Dominika

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X