fbpx


Cheryl ColeLiam Payne nie wytrzymują presji! Ich związek wisi na włosku. Zapewne dawno byłoby po wszystkim, gdyby nie ich prawie roczne dziecko! Wielka szkoda, bo wyglądali razem na bardzo szczęśliwych. Może jednak to jeszcze nie koniec?

Cheryl Cole & Liam Payne źródło: fulltattoo.tk

Zagraniczne media śledzą Cheryl i Liam’a od 2016 roku, kiedy to para potwierdziła spekulacje o ich związku i wspólnym budowaniu przyszłości. Dzięki temu od razu zauważyli ich kryzys, który trwa już od października minionego roku! Od tego czasu nikt nie widział ich razem. Podobno głównym powodem jest wielkie parcie Liam’a na solową karierę i sukces i mimo iż Jego wybranka oraz matka Jego dziecka o tym wiedziała, przyznaje że jego brak jest bardzo trudny i męczący. Tym bardziej jeśli chodzi o dziecko, na które również nie ma czasu!

To bardzo przykre, chcieli, żeby im wyszło. Nadal się starają, ale nie jest łatwo – pisze informator tabloidu The Mail on Sunday. Na plus nie wychodzi im również duża różnica wieku. Cheryl jest starsza o 10 lat i to też przyczynia się do coraz gorszego kontaktu między nimi.

Sednem problemu jest to, że rzadko bywa w domu. Cheryl zawsze rozumiała, że Liam musi ciężko pracować na sukces, ale w rzeczywistości nie jest łatwo sobie z tym poradzić. Ten związek wisi na włosku i oboje są tym załamani. Najważniejszy dla nich jest Bear i zapewnienie mu szczęścia.

Wielka szkoda. Szkoda ich związku, bo jednak byli dorośli gdy stwierdzili, że mogą razem poukładać sobie życie, ale najbardziej przykro nam jeśli chodzi o dziecko pary, które jest niestety pokrzywdzone przez karierę Liama. Wszystko niestety jednak zmierza ku rozstaniu i mamy tylko nadzieję, że Cheryl poradzi sobie z kolejnym, zapewne ciężkim końcem z kolejnym mężczyzną.

A Wy co sądzicie o całej sytuacji?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X