fbpx


Jak się okazuje, Camila Cabello poszła w dobrą stronę wybierając solową karierę. Nie dość, że zna ją praktycznie cały świat, grają ją wszystkie rozgłośnie radiowe, to i na każdej imprezie nie może zabraknąć utworu “Havana“. I to dzięki temu numerowi, artystka dołączyła do historycznego grona wielkich artystów!

Od 1992 roku prowadzone są specjalne zestawienia najlepszych popowych utworów z całego świata i jak łatwo obliczyć, w tamtym roku obchodziły swoje 25-lecie! Zestawienia powstają zgodnie z tabelą Nielson Music, które obejmują 40 najlepszych stacji radiowych. W ciągu ostatnich 22 lat, rozpoczęto również porównywanie trzech gatunków Pop Songs, Rythimc Songs i Adult Pop Songs. Do tego czasu w tym potrójnym zestawieniu pojawiło się tylko 8 utworów, które zajmowały pierwsze miejsca w najlepszych listach przebojów.

Tymi utworami do dnia dzisiejszego były:
“One Sweet Day” – Mariah Carey & Boyz II Men, 1995-96
“Livin ‘La Vida Loca” – Ricky Martin, 1999
“Mirrors” – Justin Timberlake, 2013
“Blurred Lines” – Robin Thicke feat. TI + Pharrell, 2013
“Happy” – Pharrell Williams, 2014
“All of Me” – John Legend, 2014
“Am I Wrong” – Nico i Vinz, 2014
“Uptown Funk!” – Mark Ronson feat. Bruno Mars, 2015

Teraz do tego zacnego grona dołączyła również Camila Cabello, która utworem “Havana” porwała serca fanów na całym świecie! Jako dziewiąta w zestawieniu i jako pierwsza kobieta od 1995 roku, gdzie wtedy pojawiła się Mariah Carey ale w duecie z Boyz II Men, wzniosła się na szczyt! Jak się ponownie okazuje, opuszczenie najprawdopodobniej rozpadającego się już zespołu Fifth Harmony, to był najlepszy wybór w Jej karierze!

A Wy lubicie panią Cabello? My bardzo! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X