fbpx


Najbardziej znany i najlepiej zarabiający DJ na świecie, to według wielu analiz, statystyk i ankiet Calvin Harris. Na swoim koncie ma mnóstwo hitów, które zna cały świat i najwidoczniej nadszedł czas na kolejny. Tym razem z bardzo znanym wokalistą popowym, którym jest Sam Smith!

Sam DJ i producent dodał wszystkie informacje na swoim Twitterze dodając, że jest bardzo podekscytowany tym utworem! Premiera numeru o tytule Promises odbędzie się w najbliższy piątek! Cała redakcja naszego portalu jest przekonana, że będzie to kolejny hit. Przykładem może być ostatnia współpraca Calvina Harrisa i Dua Lipy! Ich utwór One Kiss jest obecnie na 30 miejscu w notowaniu Billboard Hot 100 i utrzymuje się na tej liście już 17 tygodni!

Nie jeden artysta zazdrości takiej mocy Calvinowi 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X