fbpx


Nie tak dawno, bo kilka lat temu cały świat oczekiwał pierwszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Mały książę Jerzy oczarował wszystkich, a chwilę później oczkiem w głowie stali się także Karolina i Ludwik. Jako że młodszy brat Williama – Harry niedawno wziął ślub z młodą amerykańską aktorką Mehgan Markle, kwestią czasu było potwierdzenie, że i oni postarają się o dzieci. Kiedy możemy się spodziewać kolejnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej?

Foto: Getty Images

Brytyjska monarchia budzi wiele emocji na całym świecie, szczególnie gdy w stawce o tron pojawiają się kolejni gracze. William i Kate doczekali się już trójki dzieci – Jerzego, Karoliny i Ludwika. Każde przyjście na świat było niezwykle wielkim wydarzeniem, a od tamtej pory wszyscy śledzą poczynania rodziców i dzieci, które od małego są celebrytami. Cała monarchia znana jest ze sztywnych zasad, które musi przestrzegać każdy. Dotyczą one zarówno stroju, jak i sposobu prezentacji czy jedzenia.

Z krążących w Internecie informacji wynika, że królowa Elżbieta nie jest zachwycona wyborem wnuka. Jej zdaniem Meghan Markle jest zbyt „amerykańska” i nie potrafi przestrzegać królewskich manier. Wiele razy przyłapano ją w nieodpowiednim stroju – księżna wybrała się na oficjalne spotkania z odkrytymi ramionami, co jest niedopuszczalne. Na podobne oskarżenia wystawiła się, gdy siedząc, założyła nogę na nogę. Dama, jaką stała się Meghan, nie powinna wykonywać takich gestów, ponieważ członek dyplomacji może to odebrać negatywnie. Zdania co do zachowania księżnej są podzielone. Niektórzy twierdzą, że nowa twarz w królewskiej rodzinie stara się przełamać dawno ustalone schematy i popchnąć skostniałe tradycje na przód. Drudzy jednak zaznaczają, że tak wysoko postawionym osobom nie wolno przeciwstawiać się wzorom zachowania, które zostały dawno ustalone i pozwalają odróżnić książęta od reszty społeczeństwa.

Pojawiającymi się plotkami nie przejmuje się książę Harry, który jest zapatrzony w żonę i z nią chciałby założyć rodzinę. Co ciekawe, wszystko wydaje się iść w dobrą stronę, ponieważ dzisiaj Harry i Meghan ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka! Royal baby ma przyjść na świat wiosną 2019 roku, o czym poinformował pałac Buckingham. „Ich Królewska Wysokość Książę i Księżna Sussex z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku”. Na dany moment nie wiadomo czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka oraz jakie imię rodzice wybiorą dla swojego dziecka.

Foto: Getty Images

Aktualnie książęca para przebywa w Australii, gdzie rozpoczęła 16-dniową podróż po Australii, Fidżi, Tonga i Nowej Zelandii. W Sydney zebrały się setki osób, by powitać Harry’ego i Meghan oraz pogratulować im szczęścia, jakie ich spotkało. Jak myślicie, czy nowy królewski potomek będzie tak samo popularny, jak jego kuzynostwo?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X