fbpx


Ariana Grande nie zwalnia tempa i po oszałamiającym sukcesie piosenki „Thank U, Next” proponuje fanom nowy teledysk. Nie powstał on jednak do wspomnianej piosenki, a do utworu „Breathin”, do którego wcześniej powstało nieoficjalne wideo ze świnką Ariany w roli głównej. Autorką nowego wideo jest Hannah Lux Davis.

Źródło: Youtube.com / Ariana Grande

Płyta Sweetener premierę miała 17 sierpnia, jednak Ariana cały czas ją promuje. Wczoraj pojawiły się informacje, że piosenkarka została wybrana Kobietą Roku 2018, a dzisiaj możecie zobaczyć jej najnowszy teledysk do piosenki „Breathin”. W wideo pokazano, jak Grande przekracza granice czasu i przestrzeni, zatrzymuje czas, szybko przekazuje go dalej i trzyma głowę w chmurach. Wszystko zaczyna się w zadymionym pokoju, a piosenkarka ujawnia się dopiero, gdy zaczyna śpiewać pierwsze słowa: „W niektóre dni rzeczy po prostu zabierają zbyt dużo mojej energii / patrzę w górę i cały pokój się kręci”. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🖤

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

W barze, gdy obserwuje otoczenie, światła zaczynają migać, a wszystko dookoła wiruje. „Czas płynie i nie mogę kontrolować mojego umysłu / Nie wiem, co jeszcze spróbować, ale mówisz mi za każdym razem / Po prostu oddychaj, oddychaj, oddychaj” – śpiewa. Wideo oferuje wiele spojrzeń na artystkę, gdy ta przechodzi z lotniska do ciemnego pokoju wypełnionego walizkami, a ostatecznie ląduje na huśtawce w chmurach.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X