fbpx


Grupa Black Eyed Peas powstała już ponad 23 lata temu, jednak nadal zaskakują swoimi hitami, albumami oraz oryginalnością. Obecnie grupa zapowiedziała kolejny album, który ukaże się 12 października i będzie nosił nazwę Masters of the Sun. Płyta jednak została stworzona już bez wokalistki Fergie, która już jakiś czas temu rozpoczęła solową karierę.

Utworem zapowiadającym krążek jest Big Love, który został nagrany specjalnie podczas akcji March For Our Lives. Jak mówią artyści, utwór porusza tematy przemocy, broni, przemocy policyjnej, rozłączania mediów społecznościowych, złych stosunków rasowych w Ameryce, powstawania prawicowych praw i naszej obecnej politycznej niepewności, przypominając światu o znaczeniu i mocy miłości i nadziei.

Jak pisaliśmy wyżej, album będzie nagrany bez Fergie, która była z zespołem kilkanaście lat. Wszystko dlatego, że Fergie zaczęła karierę solową, a założyciele Black Eyed Peas nie chcą czekać i chcą dalej robić swoje. Stąd  will.i.amapl.de.ap i Taboo wydają nowy album już za miesiąc!

Musimy jednak dodać, że zespół BEP i Fergie żyją w bardzo dobrych stosunkach. Wspierają się nawzajem i tak samo jest teraz – artystka od razu udostępniła i rozreklamowała nadchodzący album swoich przyjaciół.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X