fbpx


Fani seriali i Netflixa z pewnością nie przegapili pierwszego sezonu „Ty” – serialu skupionego na relacji między menadżerem księgarni (Joem), a młodą studentką (Beck), w której zauroczenie mężczyzny z czasem przeradza się w obsesję.

Foto: Netflix

Greg Berlanti odpowiedzialny za produkcję jest jednym z najlepszych producentów w TV, jednak długo nie potrafił znaleźć miejsca dla wspomnianego wyżej serialu. Początkowo emisją zajmował się Showtime, następnie Lifetime, aż w końcu Netflix – i to tu odniósł największy sukces. Lifetime nie zgodziło się na wypuszczenie drugiego sezonu, a wtedy „Ty” przejął Netflix, zgadzając się na kolejny rozdział. Nie spodziewano się wówczas, że pierwsza część stanie się tak popularna! W pewnym momencie sam aktor grający Joe’a (Penn Badgley) musiał „odganiać się” od fanów, którzy byli zbyt zafascynowani jego rolą mrocznego stalkera.

W drugim sezonie możemy spodziewać się, że Joe tym razem trafi do Los Angeles i… zapewne pozna kogoś nowego. Nie możemy doczekać się pierwszych trailerów!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X