fbpx


Młody piosenkarz, muzyk, aktor. Od 2008 r. uczeń Szkoły Muzycznej w klasie wiolonczeli i fortepianu. Jego drugą pasją jest musical. Od 2010 roku występował w Teatrze Muzycznym ROMA w spektaklu „Deszczowa piosenka“.

W 2013 r. wraz ze starszym bratem Jeremim założył kanał na YouTube, gdzie wykonywali swoje pierwsze covery. Artur specjalnie na potrzeby tej aktywności nauczył się grać na gitarze. Po pozytywnym przyjęciu braterskiego duetu rozpoczęli wspólną działalność koncertową, stając się nierozłączną formacją sceniczną.

W 2015 Artur został zaproszony przez Jeremiego wraz z trzecią z rodzeństwa Sikorskich – siostrą Konstancją do zaśpiewania piosenki „Najważniejsza” na płytę „Otwórz się na świat”.

W czerwcu 2015 r. bracia S. wystąpili w telewizyjnym koncercie „Debiuty“ na Festiwalu Piosenki Opole 2015.

Niewątpliwymi atutami Artura są słuch i wrażliwość muzyczna, oraz umiejętność zagrania na wszystkim co wydaje dźwięki.

W grudniu 2016 bracia Sikorscy wydali album zatytułowany „Odetchnij”, który znalazł się w TOP10 Oficjalnej Listy Sprzedaży

1 grudnia 2017 roku Artur wydał swoja pierwszą solową płytę zatytułowaną „Okrąg”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X