fbpx


W trakcie swojej trasy “Okrąg TourArtur Sikorski tym razem odwiedził Łódź. Koncert przebiegł idealnie, fani znali wszystkie teksty piosenek i zabawa nie miała końca. Jednak oprócz samego koncertu, nowością są spotkania VIP z idolem na długo przed oficjalnym występem!

Możemy zobaczyć, że klimat spotkań jest bardzo luźny i jak to opisywały fanki Artura “nie ma takiej bariery i różnicy idol – fan”. Dziewczyny czuły się bardzo swobodnie i miały wrażenie, że spotkały się ze swoim dobrym przyjacielem, a nie kimś, kto dopiero je poznał.

Podczas tego spotkania, fanki mogły zobaczyć jak wygląda praca za sceną, uczestniczyć w próbach i przygotowaniach, pojawić się na scenie oraz po prostu spędzić wolny czas z Arturem wcinając pizzę 😉 Same przyznały, że taka możliwość porozmawiania i spędzenia większej ilości czasu ze swoim idolem, to coś niesamowitego, polecają je wszystkim i od razu powiedziały, że przy następnej okazji znowu skorzystają z takiego spotkania!

Kolejne okazje będą mieli fani z Katowic i Warszawy, gdzie Artur zagra następne koncerty podczas trasy “Okrąg Tour“. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć właśnie z tych spotkań.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X