fbpx


Wczoraj wieczorem sieć obiegła informacja o nowym utworze Artura Sikorskiego. Nie będzie to jednak kolejny singiel zwiastujący następny album, lecz cover nagrany ze znaną YouTube-rką, Magdą Beredą. Młoda piosenkarka zasłynęła z nietuzinkowego wykonania cover-u hitu minionych wakacji, Despacito. Utwór został przez nią przearanżowany na język polski a tekst składa się z negatywnych komentarzy na jej temat, które artystka odnalazła pod swoimi wcześniejszymi filmikami.

Tego typu zabieg doskonale uświadomił ogromną ilość oglądających, jak ważny jest szacunek do twórców i że w internecie nigdy nie jesteśmy anonimowi. Śmiało można przyznać, że Magdzie udało się wygrać walkę z „hejterami” – wideo w sieci obejrzało bowiem już ponad 4 miliony widzów!

Młodzi artyści nie ogłosili jeszcze kiedy ich wspólny cover ujrzy światło dzienne. Informacje o zrealizowaniu nagrania, Artur potwierdził w poście na swojej grupie, słowami:

„(…) Razem z Magdą Beredą nagraliśmy dzisiaj dla was cover, który planowaliśmy już od miesięcy! Nie mogę się doczekać”

Z niecierpliwością czekamy na rezultaty tej współpracy!


Zobaczcie co o wspólnym coverze z Magdą, Artur Sikorski mówił na swoim Instastory

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X