fbpx


Dopiero co wczoraj światem wstrząsnęła informacja, że Ariana Grande i Pete Davidson zerwali zaręczyny i się rozstali, gdyż wszystko dotyczące ich związku wydarzyło się w złym czasie. Jak się jednak dowiadujemy z zagranicznych serwisów, przyjaciele Ariany informują, że to wcale nie koniec związku!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

♡ 💍

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Jak donoszą serwisowi people.com sprawdzone źródła, Ari i Pete nadal są razem. Po prostu stwierdzili, że wszystko dzieje i działo się zbyt szybko, dlatego muszą zdecydowanie zwolnić. Co prawda zaręczyny naprawdę są odwołane i nie będzie rozmów w najbliższym czasie o ślubie, jednak nadal para spotyka się i planuje ze sobą czas na co dzień.

Ciężko w cokolwiek wierzyć, nawet jeśli przekazuje to „sprawdzone” źródło serwisów zagranicznych. Tego nigdy się nie dowiemy, jednak nawet w drobnych plotkach, zawsze jest chociażby mała cząstka prawdy.

Ariana póki co nadal wstawia niezwiązane z Pete’m i Jej związkiem materiały na swoje social media, ale tutaj też od razu źródła donoszą, że to tylko i wyłącznie biznes. Jak to tak naprawdę jest? To się okaże, gdy Ariana pewnie sama poinformuje fanów o wszystkim, tak jak i to było w poprzednich sytuacjach dotyczących Jej związków i przyjaciół.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X