fbpx


Magazyn Billboard postanowił docenić młodą gwiazdę i wybrać ją jako Kobietę Roku 2018! Gala Billboard Women in Music odbędzie się już 6 grudnia w Nowym Jorku. Ariana Grande, mimo kilku problemów na polu prywatnym, może świętować udany rok – wydała czwartą płytę i a jej utwory odnoszą coraz to większe sukcesy. 

W ostatnich latach zaszczytny tytuł Kobiety Roku przypadł m.in. Selenie Gomez, Madonnie, Lady Gadze and Taylor Swift. Piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i aktywistka zostanie uhonorowana nagrodą 6 grudnia podczas 13. dorocznej kolacji Women in Music i gali nagród w Nowym Jorku. W trakcie swojej kariery Grande trzy razy zdobyła pierwsze miejsce na liście albumów Billboard 200. Jej najnowszym album „Sweetener”, na którym pojawiły się hity „No Tears Left to Cry” i „God Is a Woman”, jest jednym z najlepiej sprzedających się kobiecych krążków.

Ariana Grande jest gwiazdą na swoich własnych warunkach, nigdy nie przychyla się do żadnego konkretnego trendu muzycznego lub ścieżki w branży. Jest pewna swoich przekonań, konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie jest gościnny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy najlepszą muzykę i absolutnie zasługuje na Kobietę Roku” – powiedział Ross Scarano, wiceprezes Billboardu.

Sama artystka sama dba, by jak najczęściej o niej mówiono w mediach. Wczoraj udostępniła nową wersję wideo do piosenki „Thank U, Next”. Tym razem fani mogą obejrzeć filmik z tekstem piosenki. Jeśli jednak chcecie zobaczyć jak Ariana poradzi sobie z nowym kawałkiem na żywo, to koniecznie oglądajcie najbliższe „The Ellen Show”, w którym ma się pojawić gwiazda!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X