fbpx


Titanic to chyba najbardziej kultowy film o miłości. Historię Jack’a i Rose znają chyba wszyscy. W trakcie trwania programu The Late, Late Show with James Corden, prowadzący wraz ze swoim gościem, Arianą Grande, odtworzyli wszystkie kultowe sceny z tego filmu w bardzo ciekawy sposób!

From: Today.com Source: CBS/Everett Collection

13 piosenek, 9 scen, 1 ujęcie i 0 presji! – Tak wykonanie alternatywnej wersji Titanica zapowiedział James Corden, który wcielił się w tej produkcji w głównego bohatera – Jack’a. Ari oraz James stworzyli swój pomysł na soundtrack do tej historii. Scenę w której Jack trzyma Rose na dziobie statku podsumowali piosenką Learn To Fly – Foo Fighters, a słynne rysowanie portretu Rose przez Jack’a… uświetnili piosenką Ed Sheerna – Shape of You!

W nagraniu użyto 13 piosenek, to one w kolejności pojawiania się:

1. Come Sail Away – Styx,

2. Rich Girl – Hall & Oates,

3. The Way I Are – Timbaland,

4. Learn To Fly – Foo Fighters,

5. Just Dance – Lady, Gaga,

6. Steal My Girl – One Direction,

7. Shape of You – Ed Sheeran,

8. Ride Wit Me – Nelly,

9. Ice Ice Baby – Vanilla Ice,

10. Timber – Pitbull ft. Ke$ha,

11. Never Gonna Give You Up – Rick Astley,

12. Bye Bye Bye – NSYNC,

13. My Heart Will Go On – Celine Dion

Jak Wam się podoba to wykonanie? Piszcie! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X