fbpx


Rozdanie nagród American Music Awards jak co roku wywołało wiele emocji! Wśród wyróżnionych pojawili się: Camilla Cabello, Cardi B, Post Malone czy Taylor Swift, która zdecydowanie namieszała w całej stawce i ustanowiła nowy rekord! Artystka nie kryła swojej radości!

Foto: GUSTAVO CABALLERO/SOUTH BEACH PH

Dzisiaj w nocy czasu polskiego w Microsoft Theather w Kalifornii rozdano statuetki American Music Awards. Nagrody przyznawane są na podstawie popularności gwiazd, która mierzona jest m.in. ilością sprzedanych płyt czy singli. Tegoroczną galę otworzyła Taylor Swift swoim show do piosenki  „I Did Something Bad”, a na scenie pojawiły się sztuczne ognie czy gigantyczny wąż. Już wtedy podejrzewano, że ten wieczór będzie należeć przede wszystkim do niej.

Podejrzenia szybko stały się prawdą, a Taylor pokonała w zestawieniu takie gwiazdy jak:  Drake, Ed Sheeran, Post Malone czy Imagine Dragons. Nic dziwnego, że początkowe show Swift było tak widowiskowe, skoro wiele dekoracji i choreografii zaczerpnięto z jej ostatniej trasy koncertowej, która podczas gali została nagrodzona statuetką w kategorii Tour of the Year. Odbierając nagrodę, 28-letnia gwiazda nie zapomniała o swoich przyjaciołach i fanach:

Chciałbym podziękować moim kolegom z trasy, Charli XCX i Camili Cabello… Chciałbym podziękować moim tancerzom, piosenkarzom z zespołu rezerwowego, całemu zespołowi. Przede wszystkim jednak to wszystko jest dla fanów, gdybyście nie chcieli spędzać z nami czasu, nie bylibyśmy na niezwykle zabawnej trasie na stadionie, dziękuję za wszystko. Kocham was.

Najważniejszą informacją wieczoru był jednak fakt, że Taylor Swift otworzyła całkowicie nowy etap nie tylko w swojej karierze, ale również w całym przemyśle muzycznym. Wygrywając także w kategoriach: Artysta roku, Ulubiony album, Ulubiona piosenkarka Pop/Rock, artystka ustanowiła nowy rekord zebranych nagród podczas American Music Awards! Po podliczeniu okazało się, że Taylor ma ich na swoim koncie aż 22, a tym samym wyprzedziła Whitney Houston, która podczas całej kariery otrzymała 21 nagród. Fani gwiazdy są niezwykle zadowoleni i nazywają Taylor nową królową muzyki Pop, jednak przeciwnicy przypominają, że jest jeszcze jedna osoba, która uzbierała więcej statuetek. Michael Jackson ma ich na swoim koncie 24. Jak myślicie, czy w przyszłym roku możemy spodziewać się, że Taylor Swift pobije rekord króla Popu?

Autor: Rafał
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X