fbpx


W nocy z 14 na 15 marca czasu polskiego w Los Angeles odbyło się rozdanie nagród iHeartRadio. Nagrody zdobyli tacy artyści jak: Ariana Grande, Drake, a także Zedd z Maren Morris i Grey za wspólnie nagraną piosenkę The Middle.

 

Źródło: Instagram/iheartradio

 

Wokalistka Alicia Keys została ogłoszona zwycięzcą w kategorii Innowator Roku. Uświetniła ona ceremonię swoim występem, podczas którego zaśpiewała nowy singiel pt. Raise a man, a także przypomniała fanom swój dawny hit – You Don’t Know My Name.

Podczas wzruszającego wykonania nowego utworu z akompaniamentem orkiestry zastanawiać mogła jedna rzecz… obok fortepianu, na którym grała piosenkarka, stał drugi – pusty, który jak miało się okazać chwilę później, był przeznaczony dla jej 8-letniego syna Egypta. Chłopiec w pewnym momencie, zupełnie niespodziewanie pojawił się na scenie i skradł całe show.

Foto: Kevin Winter/Getty Images for iHeartMedia

Choć zagrał tylko kilka akordów, do których zaśpiewała jego mama, początkujący artysta kompletnie oczarował widownię.

Kto wie? Może to on w przyszłości będzie zgarniać podobne nagrody?

Potencjał ma w genach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X