fbpx


Gwiazdy muzyki uwielbiają zaskakiwać! Nie tylko muzycznie, ale i wizualnie! Tego nawet my się nie spodziewaliśmy, jednak jedna z artystek młodego pokolenia zrobiła duży krok jeśli chodzi o wygląd i włosy! O kogo chodzi?! Zobaczcie sami!
Tak jest! To Tilly, która do tej pory jeszcze takie zmiany wizualnej nie zrobiła! Wiadomo – różne stroje, ułożenie włosów – to był standard co występ, jednak kolor zaskoczył wszystkich… bardzo pozytywnie! My jesteśmy w ciężkim szoku, jednak jest Jej naprawdę świetnie w tym kolorze! Wprowadziła w swoim wyglądzie niesamowitą świeżość i teraz tylko zastanawiamy się, czy to na chwilę, czy jednak na trochę dłużej.

Tilly w najbliższym czasie ponownie odwiedzi Polskę. Ostatnio mogliście Ją zobaczyć podczas Young Stars Festival 2018, a teraz będzie jedną z gwiazd podczas trasy koncertowej Young Star On Tour! W tracie trasy oprócz Niej, pojawią się również Sylwia Lipka, Iggy Kelly, Dominika Sozańska, Artur Sikorski, Bartek Kaszuba i nasze nowe, młodziutkie ale bardzo utalentowane gwiazdy z konkursu Way To Young Stars: Agata Gładysz, Olivia Klinke i Kaja Jabłońska!

Ostatnie bilety na trasę możecie zakupić we wszystkich salonach Empik oraz na stronach Ticketos.pl i eBilet.pl! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X