fbpx


W minioną niedzielę rozpoczęła się trasa koncertowa Czas na Show. Jest to tour promujący trzeci album studyjny artystki Young Stars Sylwii Przybysz. Przy tej okazji młoda Artystka wykazała się niebywale dobrym sercem i kreatywnością. Czym zaskoczyła swoich fanów? Umożliwiła utalentowanym odbiorcom wystąpić z nią na jednej scenie, jako support przed koncertem w Lublinie. Na tym jednak nie koniec, bo każdy z Was ma szansę zaprezentować swój talent przed którymkolwiek z kolejnych występów na trasie!

Agata Gładysz znana jest ze swoich coverów oraz vlogów publikowanych regularnie od lat w serwisie YouTube. Początkująca Artystka mimo młodego wieku ma już na swoim koncie także autorski materiał. To właśnie między innymi swój debiutancki utwór zaprezentowała publiczności zgromadzonej pod sceną. Na portalu Fandoms postanowiła opowiedzieć Wam, jak to jest zostać supportem swojej idolki, jak wygląda organizacja takiego wydarzenia i jakie emocje jej towarzyszyły.

“Podczas gdy Sylwia miała swoją próbę, my mogłyśmy podziwiać jej przygotowania i podpatrzeć jak robią to profesjonaliści! Po dłuższej chwili to my mogłyśmy spróbować swoich sił na scenie, ale jeszcze bez stresu o publiczność. Gdy postawiłam nogi na deskach sceny, od razu poczułam się jak w domu! ” – napisała Agata.

Pamiętajcie, że każdy z Was ma szansę wystąpić z Sylwią na jednej scenie, ponieważ Artystka ogłosiła konkurs na support na każdy ze swoich koncertów na trasie Czas na Show! Wystarczy wysłać nagranie swojego śpiewu na maila [email protected] .

Agata Gładysz nagrała i opublikowała także dla Was vloga z przebiegu całego dnia, w którym zobaczyć możecie przygotowania, próby oraz cały występ wraz z fragmentami koncertu Sysi! Wideo oraz dłuższą relację Agaty znajdziecie tutaj:  http://fandoms.pl/329213/jak-bylo-zaspiewac-podczas-koncertu-idolki-sylwii-przybysz

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X