fbpxMożna mieć swoje gusta i guściki, ale o gustach się nie dyskutuje. Jednak jeśli ktoś publicznie wypowiada się w sposób negatywny i wręcz chamski, musi liczyć się z tym, że straci w oczach wielu. Tak było w przypadku Seleny Gomez, która została nazwana „BRZYDKĄ” na Instagramie… i to przez znanego projektanta mody! SZOK!

Cała sytuacja wydarzyła się na oficjalnym koncie Instagramowym znanego profilu The Catwalk Italia, który wstawił kolaż pięciu zdjęć Seleny Gomez w czerwonych sukienkach. Widać, że profil jest Seleną zauroczony i zapytał swoich fanów, w której sukience według nich wygląda najlepiej. Nikt jednak nie spodziewał się komentarza „è proprio brutta” czyli „Jest taka brzydka!!!” od znanego projektanta mody Stefano Gabbany, który jest współzałożycielem marki Dolce & Gabbana!

Fani są wściekli, co można zobaczyć w tysiącach komentarzy pod tym zdjęciem, ale nie ma się czemu dziwić! Pod kolażem zdjęć Seleny, można znaleźć odpowiedzi kierowane do projektanta typu „Twoja marka jest żałosna, firma to jakiś żart i nikogo już nie obchodzi” lub „Patrzyłeś kiedyś w lustro?” i wiele innych, których wręcz nie możemy zacytować ze względu na wulgarny język. Niektóre jednak są bardzo trafne, że zachowuje się jak małe dziecko i zwykły hejter, komentując w ten sposób wybrane gwiazdy.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana // Foto: Getty Images

Dla nas sprawa jest oburzająca! I nie dlatego, że bardzo lubimy Selenę i uważamy, że jest piękną dziewczyną, ale dlatego, że znany projektant powinien wyrażać się w zupełnie inny sposób! Takim komentarzem i wyśmiewaniem, projektant pokazuje, że nie ma za grosz klasy.

Co Wy sądzicie o takim komentarzu znanego projektanta?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X