fbpxGry na naszym portalu to póki co rzadkość, jednak takiej akcji i sytuacji nie sposób ominąć! Tym bardziej, że gra Fortnite obiegła cały świat i jest obecnie najbardziej obiecującym i jednym z najczęściej granych tytułów na świecie podczas streamów na żywo!

Foto: FortnitePolska.pl

Minionej nocy w Los Angeles odbył się turniej w grę Fortnite, w której łączna pula nagród wynosiła aż 3 miliony dolarów! Turniej był na tyle wyjątkowy, że zwycięska para swoją wygraną przeznaczała na cele charytatywne! Tak więc piękny cel i w związku z tym, świetne wydarzenie okupione mnóstwem gwiazd ze świata internetu, ale nie tylko! Pojawiło się mnóstwo gwiazd ze świata muzyki, filmu czy sportu. Przykładowo z Izakiem grał artysta EDM, czyli producent tworzący elektroniczne brzmienia, a z Frizem znany szerszej publiczności za granicą aktor. Uwaga jednak najbardziej skupiła się na parze Ninja i Marshmello, czyli najbardziej znany gracz Fortnite oraz DJ i producent muzyczny!

Niektórzy traktowali cały turniej jako zabawę, w końcu nagrody zostaną przekazane na cele charytatywne, jednak publiczność liczyła na wielkie widowisko i potwierdzenie przez Ninję swojego tytułu najlepszego gracza w Fortnite. Nie pomylili się – w oficjalnym starciu Ninja z Marshmello rozgromili przeciwników i wygrali grę oraz cały turniej!

Polakom niestety nie poszło tak dobrze, gdyż w oficjalnym starciu odpadli bardzo szybko. Izak nawet pisał wprost podczas jeszcze trwającego streamu, że miał problemy techniczne z komputerem i myszką, jednak nie została mu udzielona odpowiednia pomoc i rozwiązanie problemu. Można było wyczuć smutek i sfrustrowanie, jednak nie dziwimy się ani trochę – polski Ninja nie miał możliwości pokazania co potrafi i po prostu pogrania trochę dłużej!

Nie zmienia to faktu, że świetne doświadczenie i cieszymy się, że Polacy również mogą brać udział w tego typu wydarzeniach! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X