fbpxJuż trzy dni temu premierę miał miejsce nowy klip duetu country o nazwie Sugarland oraz Taylor Swift. W teledysku oprócz wiadomych osób, zagrali również znani w USA aktorzy i wszystko wyglądało jak dobrze zrobiony film!

Utwór nosi tytuł Babe i już po trzech dniach ma 3 miliony wyświetleń. Jednak oprócz samych wyświetleń, fani Taylor Swift zauważyli niesamowite podobieństwo z innymi klipami artystki sprzed lat i co widać w komentarzach pod klipem – fani są niesamowicie wzruszeni! Może to dlatego, że utwór powstał już kilka dobrych lat temu, ponieważ utwór miał znaleźć się na albumie Tay o tytule „Red” już w 2012 roku!

Klip opowiada o idealnej rodzinie. Idealna żona, która zajmuje się domem. Mąż równie idealny, szef firmy. Znajduje się również kochanka, którą jest Tay. Rozbija małżeństwo i wszystko niestety nie kończy się dobrze. Niezła akcja prawda? 😉 Mimo to fani są bardzo zadowoleni, że klimatycznie Tay chociażby na chwile wróciła do starych klipów i utworów.

Just over here daydreaming about playing Manchester tomorrow… 💕

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X