fbpxW ostatnich czasach fani są niesamowicie przewrażliwieni na punkcie bezpieczeństwa na koncertach. Z jednej strony nie ma się co dziwić, ponieważ tego typu akcje miały miejsce już wielokrotnie, gdzie podczas różnego rodzaju wydarzeń, ktoś strzelał do ludzi. Jednak z drugiej – nie możemy popadać ze skrajności w skrajność. Mimo to, podczas koncertu Eminema ludzie wpadli w popłoch i odruchowo upadli na ziemię, gdy usłyszeli odgłos wystrzału!

Na tym materiale wideo rzeczywiście słychać wystrzał, który pojawia się na koniec utworu Eminema. Wtedy nagranie urywa się, a jak relacjonują fani, którzy byli na tym wydarzeniu, mnóstwo osób odruchowo krzyczało i upadało na ziemię, żeby się chronić.

Problem w tym, że nie był to prawdziwy wystrzał, a część choreografii i scenariusza całego występu gwiazdy. Na rapera spłynęła w internecie fala hejtu, że nie powinien żartować w ten sposób i robić tego typu akcji. Sam gwiazdor skrytykował tego typu osoby. Na szczęście dla artysty, wśród internautów znalazło się wielu fanów, którzy nie dają się ponieść emocjom i bronią idola. Fani piszą wprost, a to samo potwierdza agencja gwiazdy – tego typu efekty dźwiękowe i wystrzały w tym samym momencie utworu, Eminem wykonuje już od praktycznie 10 lat! Nigdy nie spotkał się z uwagami co do tego oraz skargami czy hejtem. Tym bardziej dziwi to organizatorów, agencje i samego artystę.

#EminemAugmented @bonnaroo info is on the site #Repost @ellej0nes

Post udostępniony przez Marshall Mathers (@eminem)

Według nas nie powinniśmy popadać ze skrajności w skrajność, ponieważ niedługo strach całkowicie zamknie nam i gwiazdom oczy oraz uszy, a sztuka nie będzie już taka sama. Nie zmienia to oczywiście faktu, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i trzeba je w każdej sytuacji zapewnić!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X