fbpxSprawdziło się to, o czym pisaliśmy w zeszłym tygodniu! Nicki Minaj już na początku przyszłego roku wystąpi w Polsce i nie będzie tu sama! Nicki przybędzie w towarzystwie rapera Future, z którym nagrała kawałek You Da Baddest, który osiągnął niemały sukces. 4 dni temu spekulowaliśmy o ewentualnym przyjeździe Nicki Minaj do Polski, a teraz jesteśmy już tego pewni. 35-latka odwiedzi łódzką Atlas Arenę 24 lutego 2019r. w ramach trasy The NICKIHNDRXX Tour. Na tej trasie będzie promować swój najnowszy album Queen, którego premierę zapowiedziano na połowę sierpnia. Utworem, który znajdzie się na tej płycie będzie piosenka o tytule Bed którą Minaj wykonała razem z Arianą Grande, a którego premiera odbędzie się już w najbliższy czwartek!

Bed out Thursday #Queen @nickiminaj i love you forever & ever ‪🛏 ♡ ☁‬

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Jak widać przyjaźń między tymi dwiema artystkami się zacieśnia, w przyszłym tygodniu (20 czerwca) ma ukazać się ich kolejna kolaboracja! Tym razem to Nicki wesprze swoim głosem utwór Ariany The Light is Coming. Kto wie, może któryś z tych utworów usłyszymy na żywo już niedługo? 🙂 Cieszycie się na przyjazd Nicki do Polski?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X