fbpxFani z całej Polski, przyjaciele, profesjonalizm, a przede wszystkim dobra zabawa! Tak w kilku słowach można podsumować wczorajsze kręcenie teledysku do utworu… Dominiki Sozańskiej! Na efekty pracy trzeba będzie jeszcze poczekać, ale specjalnie dla Was mamy zakulisowe zdjęcia z planu! 

Muserka Oliwia Misztal, YouTuber Dominik Łupicki, wokalista Bartek Kaszuba i oczywiście nasza gwiazda Dominika Sozańska, ta czwórka spotkała się wczoraj w Poznaniu by zagrać pierwsze role w kręconym klipie. Fajna ekipa, no nie?

Jednak specjalne słowa podziękowania należą się Wam, fanom, którzy przejechali nawet kilkaset kilometrów specjalnie by spotkać się ze swoją idolką i uczestniczyć w jej teledysku. Sama Dominika była tym bardzo wzruszona, co pokazała w opublikowanym przez nią poście na Instagramie

Instagram.com/dominikasozanska

Chyba nikogo nie musimy przekonywać, że warto czekać! Tymczasem w galerii przedstawiamy kilka fotek z planu, zobaczcie jak to wyglądało:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X