fbpxZagraniczne media wybuchnęły, gdy na jednym z koncertów Ariany Grande, zobaczyły na palcu gwiazdy ogromny pierścionek zaręczynowy! Czyżby Ariana była już zaręczona?! Podobno zrobiła to już na początku związku ze swoim wybrankiem!

Foto: Getty

Ariana Grande podobno zaręczyła się ze swoim wybrankiem Pete’em Davidsonem i zrobiła to już podobno na początku związku z komikiem! Zagraniczne media dopiero wczoraj wyłapały, że Ariana podczas występu na jednym z koncertów, ma na serdecznym palcu ogromny, piękny pierścionek zaręczynowy!

Całą sytuację potwierdzają bliscy znajomi gwiazd i mówią o tym, że są naprawdę zakochani, jednak nie spieszą się ze ślubem. Zaręczyny to jeszcze nie ślub. No tak, niby racja. Jednak… zaręczyny po tak krótkim czasie?! To musi być naprawdę wielka miłość i tego im oczywiście życzymy! Szkoda byłoby zobaczyć po jakimś czasie ich rozstanie i kolejnego mężczyznę u boku Ari.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X