fbpxJuż jutro zaczyna się trasa koncertowa Bars and Melody po Polsce. Covers Tour 2018 rozpocznie się 8 czerwca w Białymstoku, a zakończy tydzień później (14.06) w Poznaniu. Z okazji koncertów, jakiś czas temu poprosiliśmy Was o zadawanie pytań Charliemu i Leo. Teraz możecie zobaczyć odpowiedzi na wybrane z nich! 

Leondre Devries oraz Charlie Lenehan doczekali się od Was mnóstwa pytań! Z najnowszego Q&A dowiecie się m.in. czy Charlie lubi seriale, jacy są według Barsów polscy fani, czy zmieniła ich sława, oraz czy tęsknią za swoimi rodzinami podczas trasy.

Charlie nie dość, że lubi seriale, to ma też swój ulubiony! Peaky Blinders – Ma chłopak dobry gust! Bars and Melody bardzo szanują fanów z Polski, a dlaczego? – Polscy fani bardzo szanują zasady, nigdy nie czuliśmy się przytłoczeni, są dla nas wielkim wsparciem, szanują naszą przestrzeń osobistą. 

Jak myślicie, chłopaków zmieniła sława? Leo twierdzi, że dzięki niej stał się bardziej pewny siebie, choć trudno się wypowiedzieć na temat jakichkolwiek zmian w tak młodym wieku, może za kilka lat opowie nam coś więcej o tym.

Wyobraźcie sobie sytuację, w której Leondre na jeden dzień staje się Charliem i odwrotnie, co by zrobili, gdyby mieli taką władzę? Leo by się ogolił, a Charlie… obciąłby włosy! 😀 Spodziewalibyście się?

Kolejne pytanie dotyczyło ich rodzin, a w zasadzie tęsknoty za nimi. Lenehan odpowiedział, że przyzwyczaił się do ciągłych tras na tyle, że przestał tęsknić – W zasadzie to już nie tęsknie, robimy to od najmłodszych lat także… chyba się do tego przyzwyczailiśmy. Chociaż brzmi to strasznie… To my naprawdę się do tego przyzwyczailiśmy. Leo odpowiedział bardziej optymistycznie: Kocham oczywiście swoją rodzinę, uwielbiam budzić się we własnym łóżku, we własnym domu, gdzie jest moja mama, moja siostra, mój pies.  

Zobaczcie odpowiedzi na resztę pytań:

Mimo tak młodego wieku, bije od nich dojrzałość. Jakie pytania byście zadali chłopakom, gdybyście mieli kolejną okazję ku temu?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X