fbpxCasting #waytoyoungstars trwa w najlepsze a projekt Young Stars i jego fani czekają na nową gwiazdę! Kto zdobędzie kontrakt płytowy, wystąpi na #YSF2018 i wejdzie do projektu?

Nie spoglądacie na bieżąco jak toczą się losy uczestników castingu? ZAUWAŻENI dodawani są na bieżąco, dzięki WASZYM GŁOSOM! Pamiętajcie, by głosować na kolejnych zauważonych! Wybierzcie kolejna gwiazdę Young Stars! Spójrzmy, komu los sprzyja i zakwalifikował się do ZAUWAŻONYCH.

Nie zapominajcie, że czas upływa a zgłoszenia można przesyłać przez stronę www.youngstars.pl/waytoyoungstars do  16 czerwca 2018.

 

Zofia Brzonkalik

Aleksandra Dudzińska

Nina Kotarba

Kamila Furman

Amelia Kurantowicz

Gabrysia Warwas

Zuzanna Machnio

Grzegorz Borkowski

Zuzia Jurkiewicz

Dominika Ptak

Iza Zabielska

Kamil Kilan

Zuzia Janik

Kaja Jabłońska

Natalia Hikiert

 

Julia Kwiatkowska

Weronika Januszkiewicz

Laura Kasian

Olivia Klinke

Agata Gładysz

 

Aby wziąć udział w castingu należy przesłać link  (przez youngstars.pl/waytoyoungstars) do wideo wgranego wcześniej na serwis YouTube z wykonem piosenki, nie krótszym niż 2,5 minuty, z odpowiednią jakością, który nie jest wykonaniem acapella. Zgłoszenia mogą nadsyłać osoby, które ukończyły 11 lat ale nie mają jeszcze ukończonych 18.  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 czerwca 2018.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X