fbpxTaylor Swift potrafi zaskoczyć nie tylko swoimi utworami, wyglądem czy ciekawymi opiniami na wiele różnych tematów, ale i przyjaciółmi, którzy razem z Nią potrafią wprowadzić niesamowite emocje na Jej koncertach! Kto tym razem pojawił się z artystką na scenie i rozgrzał publikę do czerwoności?

Tay i Shawn Mendes są dobrymi przyjaciółmi od dawna. Zawsze się wspierają co można zauważyć podczas tras koncertowych dziewczyny, na których występuje Kanadyjczyk. Był w 2015 roku podczas ‚1989 World Tour‚ oraz teraz na ‚Reputation Stadium Tour’.

Polscy fani mają nadzieję, że Taylor również zawita na nowej trasie Shawna, oczywiście z wielkim naciskiem na Polskę. Czy to możliwe? Szanse są minimalne, ale warto wierzyć! To byłby pierwszy koncert piosenkarki w naszym kraju!

Poza Shawnem w Pasadenie w stanie California podczas dwóch koncertów blondynki, na scenie zaśpiewała jej najlepsza przyjaciółka Selena Gomez, która niesamowicie uroczo wypowiedziała się o przyjaźni z Tay, trwającej już prawie 13 lat! Dziewczyny zaprezentowały razem stary już kawałek z repertuaru Sel: ‚Hands To Myself’, w której Taylor przepięknie zaśpiewała : ‚I mean I could but why would I want to?’ co zabrzmiało bardzo świeżo i całkiem inaczej niż w wykonaniu autorki tekstu, co spodobało się fanom artystek.

Dlaczego akurat tą piosenkę zaprezentowała Selena? To proste. Ta piosenka jest uwielbiana przez Taylor.

My my my… @troyesivan 📷: @Polkimaging @GettyEntertainment

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Na scenie zagościł także Troye Sivan śpiewający ze Swift piosenkę: ‚My My My’ ze swojego najnowszego albumy, który będzie miał premierę już w te wakacje! Wiele fanów Taylor oszalało na punkcie tego jakże uroczego piosenkarza, który na scenę wyszedł w podkoszulku promującym trasę koncertową ‚Reputation Stadium Tour’ przez co podbił serce Swifties.

Fani snują podejrzenia, że trasa będzie miała podobny charakter do poprzedniej, a mianowicie chodzi o to, że Taylor będzie zapraszała różne gwiazdy, żeby razem z nią zaśpiewały na scenie. Poza tym już od początku na koncertach Tay można było zobaczyć wielu sławnych YouTuberów, piosenkarzy czy aktorów takich jak Julia Roberts.

Myślicie, że na kolejne koncerty Taylor zaprosi innych piosenkarzy? Kogo chcielibyście zobaczyć? 🙂

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X