fbpxDla tych, którzy są z Sylwią Lipką od samego początku, nie jest tajemnicą, że gwiazda wcale się nie zmienia! Ciągle jest tak samo skromna, a dodatkowo… wygląda niemal identycznie jak 7 lat temu! Te same rysy twarzy, niezmienny kolor włosów i promienny uśmiech, jak Ona to robi?! 

Uwierzycie, że te dwa zdjęcia zostały zrobione 7 lat temu?! Z obecnym wyglądem Sylwii, różnicę widać jedynie w ubraniach i scenerii, natomiast sama artystka praktycznie wcale się nie zmienia! Jaki ma sposób na zatrzymanie czasu?

Ostatnio zapytaliśmy Sylwię o jej sposoby na piękno. Podała nam wtedy 5 cennych rad, które sama stosuje. Może to właśnie one są kluczem do wiecznej młodości? 🙂

1. Jeśli nie muszę, nie maluję się na co dzień – mówi Sylwia, która wykonuje makijaż jedynie na większe wyjścia, koncerty czy sesje zdjęciowe. – Jestem szczęściarą, nie mam problemu z wypryskami – dodaje. Jeśli również nie potrzebujecie większego krycia, spróbujcie zrezygnować z podkładu i zastąpcie go punktowo korektorem. Za jakiś czas Wasza skóra podziękuje Wam za tę zmianę!

2. Na jaki make up stawia Sylwia? Rozświetlający! Dzięki temu efekt jaki otrzymacie jest naturalny i świeży. Aby blask był bardziej spektakularny, Sylwia używa dwóch rodzajów rozświetlaczy: w płynie i w kamieniu.

3. Gdy już artystka musi używać podkładu, miesza go ze swoim ulubionym kremem nawilżającym. Ta mieszanka daje jej własny, idealnie dopasowany odcieniem, krem BB. Pielęgnacja i ujednolicenie kolorytu w jednym!

4. Tak jak Sylwia macie problem z suchymi, spierzchniętymi ustami? – Sprawdźcie mój niezawodny sposób – mówi piosenkarka. – Po każdym myciu zębów, przejeżdżam dodatkowo delikatnie szczoteczką po ustach. Działa jak peeling, a w połączeniu z warstwą odżywczego miodu, ratuje przed szminkową katastrofą!

5. Najlepszy szampon do włosów? – Szampon dla dzieci! Używam go od lat i cieszę się pięknymi, błyszczącymi włosami.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X