fbpxPremiera teledysku do utworu Daje Co Chcesz będzie opóźniona, ale warto na nią poczekać! Wczoraj Remo opublikował zapowiedź tego klipu i ten kto jeszcze go nie widział, niech szybko nadrabia! Dawno nie widzieliśmy takiego sztosu! Sam Remo powiedział, że jeszcze nie miał takiego klipu w życiu, a miał ich przecież 37! 

Poznajecie tego chłopaka na rowerze? To niezwykle utalentowany Bartek Kaszuba w nieco innej wersji! To właśnie On jest kolejnym gościem na albumie Sekret, którego premierę Remo zaplanował na swoje 40. urodziny czyli 22 lipca. Teledysk do utworu Daje Co Chcesz Remo zapowiadał na końcówkę Maja, jednak ze względu na jego techniczne zaawansowanie, został zmuszony do przełożenia premiery na początek czerwca. Jak tylko zobaczycie zwiastun, to będziecie wiedzieli, że warto czekać!

2 dni temu Remo na swojej grupie fanowskiej Remonators napisał, jak bardzo podoba Mu się ten teledysk! – Widziałem minutę klipu Daje Co Chcesz! TO BĘDZIE TAK CUDOWNE! Nie miałem takiego klipu w życiu, a miałem ich 37! Bartek Kaszuba, sprawdź mesendżer – wysłałem Tobie. O jajajajajajjajajajajaj NIE ŚPIE! – Taka reakcja mówi wszystko! Fani poprosili wtedy Rema o udostępnienie tej części teledysku… Nie musieli długo czekać! Już wczoraj mogli usłyszeć próbkę tego dzieła.

Teledysk teledyskiem, ale nie możemy zapomnieć o fantastycznym wokalu Bartka Kaszuby, który po raz kolejny zachwyca swoją lekkością w śpiewaniu! Już wcześniej mogliśmy usłyszeć cały ten utwór w opublikowanym 30 marca video lyrics.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X