fbpxDopiero teraz, ale na szczęście dotarły do nas niezłe informacje na temat Charliego Lenehana, który jest bardzo dobrze znany wszystkim fanom Bars and Melody. Fani zespołu i artysty donieśli nam, że nastąpił niesamowity zwrot akcji w związku Charliego i… Chloe Lindsay, z którą rozstał się kilka miesięcy temu!

instagram.com/realcharlielenehan

Chloe Lindsay to piękna wybranka Charliego, z którą był w związku trzy lata. Przez te kilka lat mogliśmy zobaczyć, że chłopak był bardzo zżyty z Chloe i spędzał z nią dużo czasu . Często na ich mediach społecznościowych mogliśmy ujrzeć ich wspólne zdjęcia czy nagrania, założyli sobie nawet wspólne konto na Instagramie. Dziewczyna również często pojawiała się koncertach Bars and Melody w Anglii czy też innych krajach. Spędzali wspólnie wakacje, a nawet mogliśmy zobaczyć jak chłopak wspiera dziewczynę, gdy ta robiła sobie pierwszy tatuaż. Jakiś czas temu na oficjalnym profilu na Instagramie Charliego pojawiła się inna dziewczyna Cici Howard, która również zawróciła mu w głowie, ale chyba nie czuł do niej tego co do Chloe, ponieważ po kilku tygodniach na jego koncie nie było już z nią żadnego zdjęcia.

Na instastory Lenehana jak i Lindsay pojawiła się ostatnio fotografia z tego samego miejsca (Teneryfa), a na zdjęciu, które dodał Charlie, mogliśmy zauważyć urywek damskiego ciała. Czy to oznacza, że artysta spędził wakacje ze swoją byłą dziewczyną i znów są razem? Nam się wydaje, że tak!

instagram.com/realcharlielenehan

ZAGŁOSUJCIE! Charlie i Chloe powinni być znowu razem?

Autor: Amelia
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X