fbpxCzyżby Artur Sikorski otrząsnął się po poważnym związku i zaczął sobie układać życie? Tak twierdzą fani piosenkarza, którzy nie mają wątpliwości, że Artur już od jakiegoś czasu spotyka się z pewną młodą modelką!

We are #cute👦🏻👱🏻‍♀️ fot. @dominiklupicki

Post udostępniony przez Artur Sikorski (@artur_sikorski)

 Całe zamieszanie zaczęło się wczoraj, kiedy to Artur Sikorski dodał zdjęcie na Instagramie, na którym leży na kanapie razem z pewną dziewczyną. Napisał pod zdjęciem – Jesteśmy uroczy – I to prawda, są!

Zdjęcie robił Dominik Łupicki, a komu? Fani nie mają wątpliwości! Według nich, muzyk leży na kanapie razem z piękną modelką Zosią Gajewską! 

https://www.instagram.com/gajewskazosia/

Zosię i Artura mogliśmy już zobaczyć razem publicznie podczas kręcenia teledysku do utworu Rema – Tak Wiele Strat, w którym zaśpiewał właśnie Artur Sikorski, a Zosia… była tam aktorką! Co więcej, młodzi lajkują sobie wzajemnie prawie każde zdjęcie na Instagramie! Jak myślicie, czy Oni naprawdę są razem?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X