fbpxFilip Lato ma wiele twarzy, o czym przekonali się wielokrotnie widzowie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Był już czerwono-włosym Michałem Wiśniewskim, romantycznym Jamesem Bluntem, a wielu zachwycił wcielając się w postać Czesława Niemena. W odcinku finałowym pokazał rockowego pazura jako Robert Plant z Led Zeppelin. 

Instagram: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Filip Lato w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo skradł serca widzów swoim wykonaniem Snu o Warszawie, o którym pisaliśmy tutaj -> Fenomenalny Filip Lato jak Czesław Niemen Teraz dał się pokochać również jurorom, którzy wspólnie zdecydowali, że to właśnie Filip Lato powinien wygrać program. Drugie miejsce zajął Jan Tkaczyk, a trzecie Anna Guzik.

Filip Lato, jak każdy poprzedni zwycięzca programu, otrzymał 100 tysięcy złotych do przekazania na cele charytatywne. Filip wybrał Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Posłuchajcie zwycięskiego wykonania Stairway to Heaven 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X