fbpxCałkiem niedawno, znany na całym świecie Kanadyjczyk, ogłosił nową trasę koncertową promującą najnowszy album ‚Shawn Mendes’, której premiera przypada na 25 maja. Trasa obejmuje takie państwa jak między innymi: UK, USA, Niemcy, Francję, Włochy i oczywiście Polskę.

Artysta odwiedzi Polskę 2 kwietnia 2019 roku i wystąpi w Krakowie na Tauron Arenie. Sprzedaż biletów ruszyła 18 maja o godzinie 10:00, ale niektórzy fani mieli możliwość zamówienia biletów już 16 maja posiadając odpowiedni dostęp w aplikacji Shawn Access lub 17 maja, jeśli posiadało się specjalny kod. Polscy fani oszaleli na wieść o przylocie idola do naszego kraju, więc chyba nikogo nie zdziwi wiadomość, że bilety już pół godziny po starcie sprzedaży… całkowicie się wyprzedały!

Jak podczas każdej trasy są bilety droższe i tańsze. Jak wyglądało to w przypadku trasy Shawna? Można było kupić 4 różne pakiety VIP :
– Pakiet VIP Diamentowy Gitara + Spotkanie, w cenie 2833 zł
– Pakiet VIP Złoty Meet & Greet, w cenie 2010 zł
– Pakiet VIP Srebrny Meet & Greet, w cenie 1230 zł
– Pakiet VIP Merch, w cenie 1017 zł

…oraz cztery kategorię biletów zwykłych:
Kategoria 1 – 299 zł
Kategoria 2 – 273 zł
Kategoria 3 – 231 zł
Kategoria 4 – 189 zł

A Wy się wybieracie na koncert Shawna? Jaki macie bilet? 🙂

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X