fbpxZagraniczne media narobiły tyle szumu o nowym facecie Seleny Gomez, że nawet polskie portale, które zwykle o Selenie nie piszą, stały się bardzo interesowne! To chyba dlatego, że Jej wybrankiem jest o wiele starszy od Niej mężczyzna!

źródło: popsugar.com

Zagraniczne portale Daily Mirror i The Sun donoszą, że wybrankiem Seleny jest… Justin Theroux! Wszystko dlatego, że Justin po rozstaniu z Jennifer Aniston, co chwile był łączony z mało znanymi młodymi gwiazdami. W końcu ktoś połączył fakty i dotarł do tego, że Selena Gomez jest tą wybranką, a Selena najprawdopodobniej jest w Nim zakochana!

Dlaczego? Po ostatnich rozstaniach, para podobno bardzo się wspierała i już nie są tylko przyjaciółmi. The Sun piszę o tym tak: Na początku wspierali się w tym trudnym czasie. Czas często rozmawiają ze sobą późno w nocy na FaceTime’ie o tym, co dalej chcą robić w życiu i w jakim kierunku zmierzają ich kariery. Są niezwykle szczerzy i otwarci wobec siebie.

No dobrze, pytanie jednak brzmi – skąd niby te informacje? 🙂 Informator? Przyjaciel rodziny? Ktoś? Ciężko w to póki co uwierzyć. Plotka została zasiana, wszyscy podłapali, a nikt się nie zastanowił, czy cokolwiek z tego może być prawdą.

My nie wierzymy i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X