Mężczyzna, który został oskarżony o włamanie oraz o prześladowanie Taylor Swift dostał wyrok! Sędzia był bezwzględny i skazał mężczyznę na pół roku więzienia oraz 5-letni zakaz, podczas którego będzie musiał podjąć leczenie psychiatryczne w ośrodku w Michigan.  

Mężczyzna, który został skazany na 6 miesięcy więzienia oraz 5-letni zakaz, to Mohammed Jaffar, który już od dawna uprzykrzał życie Taylor Swift. Początkowo, nękał piosenkarkę poprzez twittera, gdzie oznaczał ją w przeróżnych treściach:

Twitter (screen Daily Mail)

5 lutego stalker opublikował Tweeta, w którym napisał Najszczęśliwszy żyjący człowiek, to ten, który jest z Tobą.

Twitter (screen Daily Mail)

2 dni później wstawił zdjęcie cukierków w kształcie serca, na których były napisane różne sentencje, tj. m.in,. Przepraszam, gorąca teraz, marzę, przyjaciel, porozmawiajmy, słodka. W treści tweeta napisał, że próbował je przekazać Taylor, ale na drodze stanął mu ochroniarz gwiazdy.

Niepokojące treści przekształciły się we włamanie do apartamentu Taylor. Mohammed Jaffar został tam aresztowany, a teraz odpowie za swoje czyny.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X