Klip do utworu „Kalkulacje” został świetnie przyjęty przez fanów i od dłuższego czasu zbiera mnóstwo wyświetleń na Youtube! Teledysk jest na językach wszystkich fanów Sylwii – Ananasów i nic dziwnego – to kolejna naprawdę dobra produkcja Artystki. Czekaliśmy dłuższy czas na ciekawą analizę tego klipu i…dzięki Paulinie Korejke , która przygotowała świetny artykuł możemy Wam przekazać co ciekawe kryje się za tekstem piosenki, jakie elementy zawarte zostały w klipie i co sądzą o nim fani !

Kalkulacje” – tekst tego utworu kryje w sobie piękną historię! Poznajcie ją!

Tekst piosenki „Kalkulacje” opowiada uczuciu dwóch osób, które nie wiedzą, na czym stoją. Byli razem, jednak nie udało im się. Tęsknią za sobą. Wydawać by się mogło, że nie ma już o co walczyć, ale mimo wszystko wciąż czują ten „żar” miłości. Uczucie nie wygasło.
Boją się – przecież raz już im nie wyszło i musieli się rozstać. 
Refren to podjęcie decyzji przez jedną ze stron – próba odzyskania tego co było wcześniej. Zakochani nie mają nic do stracenia. Postanawiają dać się ponieść chwili – zobaczą co z tego wyjdzie.
W skrócie: W życiu zdarzają się sytuacje, w których nie warto przesadnie zastanawiać się nad tym „co będzie jeśli”. Czasami warto zaryzykować, by nie żałować, że czegoś się nie zrobiło.

– podsumowała Sylwia Lipka na jej oficjalnej grupie (jeśli jeszcze Was tam nie ma to koniecznie dołączcie klikając tutaj!)

A jak Ananasom podoba się najnowszy teledysk?

Kinga Piotrowska: „Kalkulacje” to jedna z moich ulubionych piosenek z płyty „Fala/Wave”, więc tym bardziej cieszyłam się, gdy powstał do niej teledysk! Układ taneczny to bomba  Najbardziej Sylwia podobała mi się w kolorze różowym o ile mogę to tak nazwać. Historia piosenki jest poruszająca, a muzyka szybko wpada w ucho. Jestem pewna, że już niedługo wybije milion na youtubie!

… połowa sukcesu! Jak na razie klip został odtworzony pół miliona razy w serwisie YouTube, lecz z każdym dniem wyświetleń jest coraz więcej! 😀

Emilia Ostrowska: Piosenka Kalkulacje Sylwii Lipki, jest Hitem, tak samo jak teledysk do niej, w teledysku możemy zauważyć jej tancerki, chłopaka, no i również.. Pirata! Jej psa, który jest już z nią dobry rok! Mam nadzieję że Sylwia daleko zajdzie, bo z takim wokalem musi!

… nie ukrywajmy, że Sylwia już daleko zaszła, jednak my również życzymy jej dalszych sukcesów! 😉

Paulina Korejke: Teledysk bardzo różni się od pozostałych. Sylwia postawiła tym razem na tzw. Taneczny Klip. Przez cały teledysk skupiają się na tańcu, a czasami są wstawki np. z Piratem. Całość jest podzielona na 3 kolory : niebieski, różowy i żółty. Bardzo podoba mi się pomysł na realizację. Jest to na pewno coś innego i mogę przyznać, że Sylwia wraz z tancerzami dali z siebie wszystko przygotowując choreografię. Same stroje są adekwatne do każdego koloru i to wygląda perfekcyjnie.

… zgadzamy się tutaj z autorką opinii! A wy? 🙂

Jeśli natomiast chcecie dowiedzieć się między innymi nad czym aktualnie pracuje Sylwia , koniecznie zajrzyjcie tutaj – http://fandoms.pl/329711/sylwia-zaczyna-pisac-nowe-piosenki-kalkulacje-hitem-porazka – czeka tam również na Was ciekawe wyzwanie, dzięki któremu możecie zdobyć trochę punktów dla Ananasów! 😀

A Wam jak podoba się klip? Napiszcie o tym w komentarzu! 🙂 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X