Jeśli kiedykolwiek byliście ciekawi, jak wygląda życie czołowej gwiazdy, wkrótce będzie się mogli o tym przekonać! Jak informuje Canal+, jeden z najbardziej znanych muzyków młodego pokolenia, wyprodukuje serial o sobie samym! W serialu mają zostać wykorzystane prawdziwe sytuacje z życia samego Harry’ego Stylesa!

US-ENTERTAINMENT-DUNKIRK

Harry Styles po zawieszeniu działalności One Direction, zaczął tworzyć własną muzykę, która przekształciła się w debiutancką, solową płytę. Muzyk w 2017r. zaliczył także debiut aktorski w filmie Dunkierka, który był dobrze oceniony przez krytyków. Teraz Harry Styles, wcielił się w rolę producenta!

W rolach głównych zobaczymy jako małżeństwo: Damon Wayans Jr. oraz  Amber Stevens West. Do małżonków wprowadza się nowy lokator, który jest gwiazdą popu (Felix Mallard) Co zostało zainspirowane prawdziwą sytuacją, bowiem, jak podaje Canal+, to historia wprowadzenia się Harry’ego Stylesa do jego przyjaciela Bena Winstona i jego żony, którzy mieszkali na przedmieściach Londynu.

Happy Together – To tytuł produkcji Harry’ego, która swoją premierę będzie miała jesienią tego roku. Serial powstaje dla stacji CBS. Będziecie oglądać? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X