Piękna, uzdolniona i znana chyba już na całym świecie dzięki kawałkowi Havana Camila Cabello, nagrywa nowy utwór z mega gwiazdą! Nas to w ogóle nie dziwi, ponieważ artystka swój potencjał pokazała już dawno temu, przy innych produkcjach – czy to przy Never Be The Same, czy przy utworze z Shawnem Mendesem!

Sangria Wine to utwór, który Camila już zaprezentowała podczas swojej trasy koncertowej. Teraz jednak wiemy, że pojawi się oficjalnie we współpracy z Pharrellem! Tego się chyba nikt nie spodziewał, jednak ta informacja bardzo cieszy, gdyż Pharrell od wielu lat jest topowym muzykiem, artystą i producentem!

Ciekawi jesteśmy efektów tej współpracy, która pewnie pojawią się szybciej niż myślimy! Gdy tylko poznamy więcej informacji, na pewno się z Wami podzielimy!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X