Pisaliśmy o nich już kilkukrotnie, jednak jak tutaj o nich nie pisać, jeśli zna ich cały świat, mnóstwo fanów z Polski ich uwielbia, a do tego sami rozpalają emocje przed premierą płyty, która już jutro tj. 18 maja! 

Wczoraj na oficjalnym kanale ibighit na YouTubie, pojawił się drugi teaser zapowiadający singiel Fake Love i już dzisiaj rano ma ponad 6 milionów wyświetleń! To pokazuje niesamowitą moc fanów z całego świata, ale również fanów z Polski! Przykładem może być grupa na Facebook’u, która niesamowicie wspiera chłopaków i zawsze jest o kilka kroków przed nami 😉 Mowa oczywiście o grupie BTS A.R.M.Y. Poland, w której już teraz jest prawie 23 tys. osób! Nie ma co się jednak dziwić, fani ze swoimi idolami są na bieżąco, 24 godziny na dobę! Ale dzięki właśnie tym fanom, my też możemy się czegoś więcej dowiedzieć!

Premiera albumu Love Yourself: Tear i singla Fake Love już jutro (18 maja), poznaliśmy oczywiście tracklistę, którą możecie zobaczyć poniżej, więc pozostaje już tylko oczekiwanie! Jeden dzień, mnóstwo emocji i w końcu nastąpi eksplozja, gdy płyta i utwór ujrzą światło dzienne!

P.S. My też nie możemy się doczekać! 🙂

Tracklista albumu Love Yourself: Tear

1. „Intro: Singularity”
2. „Fake Love”
3. „전하지 못한 진심” (feat. Steve Aoki)
4. „134340”
5. „낙원”
6. „Love Maze”
7. „Magic Shop”
8. „Airplane pt. 2”
9. „Anpanman”
10. „So What”
11. „Outro: Tear”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X