Mnóstwo osób kojarzy Willow Smith tylko dlatego, że jest córką słynnego amerykańskiego aktora Willa Smitha. Inni natomiast kojarzą dziewczynę z utworu Whip My Hair. Teraz wszyscy będą ją kojarzyć ze szczerego wywiadu, gdzie przyznała się do bardzo nieciekawych wydarzeń w Jej życiu.

Whip My Hair to naprawdę bardzo dobry utwór, stworzony siedem lat temu. Nikt jednak się nie spodziewał, że ten numer i sława, przyniesie Willow tyle przykrości i problemów! Najlepsze jest to, że ani Jej mama, ani babcia nie wiedziały o niczym!

Ciągle pytałam: Kim jestem? Czy mam jakiś cel? Czy jest coś, co mogę zrobić poza tym? Po zakończeniu trasy, promocji i tak dalej, wszyscy chcieli, żebym dokończyła mój album. I pomyślałam, że tego nie zrobię. Po tym wszystkim położyłam się, był to rodzaj ciszy, słuchałam dużo mrocznej muzyki. To było po prostu szalone, pogrążyłam się w tej czarnej dziurze. Cięłam się.

Mama i babcia nie kryły zaskoczenia i jednocześnie od razu mówiła w wywiadzie na żywo, że o niczym nie wiedziały! Od razu zapytały, kiedy to było po czym Willow pokazała swoje nadgarstki i podsumowała, że teraz może i tego nie widać, ale to gdzieś tam jest i w Niej siedzi i po prostu musi się z tego wydostać i pozbyć tego słabego stanu. Sama jeszcze przyznała, że straciła zmysły w ostatnim czasie, bo był to naprawdę bardzo dziwny okres w Jej życiu.

Mamy nadzieję, że już wszystko ok i że jak najszybciej pozbędzie się zapędów samookaleczenia i po prostu otworzy się dla swoich bliskich. Trzymamy kciuki!

Zdjęcie: Getty – Contributor

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X