Majówka już za nami, na dworze jest ponad 20 stopni, pierwsze grille już odpalone, a to wszystko oznacza, że rozpoczyna się sezon na koncerty plenerowe! Mamy przyjemność ogłosić, że Jeremi Sikorski zagra pierwszy koncert w plenerze już w maju! 

Jeremi Sikorski zacznie swoje plenerowe koncerty od Galerii Północnej w Warszawie, uda się tam już 27 maja, czyli w przyszłym tygodniu! Następny przystanek – Kędzierzyn-Koźle. Przy alei Jana Pawła II w dzień dziecka, usłyszycie same hity tego zdolnego artysty. 16 czerwca Jeremi uszczęśliwi mieszkańców Bukowna, gdzie na stadionie MOSiR’u, poniesie tłum do wspólnej zabawy. 23 czerwca spędzi w Wielkopolsce, a dokładniej w Pleszewie, gdzie na rynku rozgrzeje publikę do czerwoności!

 
Fani Jeremiego mają dużo powodów do radości, do tej pory mogliśmy go zobaczyć na koncertach głównie z młodszym bratem, Arturem. Teraz, usłyszycie na co stać Sikorskiego solo! Kto tam będzie razem z nami?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X