Ed Sheeran 27 kwietnia opublikował teledysk do utworu Happier. W klipie, w rolę Ed’a wcieliła się kukiełka, którą wcześniej mogliśmy już zobaczyć w teledysku do utworu Sing. Teraz, Sheeran opublikował wywiad właśnie z wspomnianą kukiełką, która zdradziła wiele ciekawych wątków z życia Ed’a! 

Stopklatka z teledysku Ed Sheeran – Happier

Ed-kukiełka na początku został zapytany o znaczenie utworu Happier, co przysporzyło mu sporo kłopotu.  Z zawahaniem opowiedział o sytuacji, w której zobaczył osobę, z którą przywykł być, z kimś innym – Wydawała się dużo szczęśliwsza… Pomyślałem – Dobrze, dobrze – i napisałem o tym piosenkę!

Drugie pytanie dotyczyło tego, z kim współpracował przy piosence Happier – Tekst piosenki napisali wraz ze mną Ryan Tedder oraz Benny BlancoZapytany o to, jak pracowało mu się na planie odpowiedział, że nieco dziwnie było występować wraz z balonami, ale mimo wszystko ma wrażenie, że stworzyli naprawdę fajny klip.

Stopklatka z teledysku Ed Sheeran – Happier

Najważniejsze słowa wypowiedział jednak na samym końcu wywiadu… Kukiełka zapytana o to, jakie ma plany na najbliższy czas, odpowiedziała – Teraz będę kontynuował prace nad nowym albumem oraz będę w trasie do końca 2019r. – Zapracowana ta kukiełka! Poniżej zamieszczamy cały wywiad:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X