Nie od dziś wiadomo, że Arianę Grande i Jimmiego Fallona łączy bardzo dużo! Oprócz tego, że są bardzo rozpoznawalni, to łączy ich niesamowita przyjaźń! Możemy to zobaczyć wielokrotnie podczas ich wspólnych wywiadów, zdjęć, filmików czy wspólnych projektów. Kolejny z nich chce Wam właśnie przedstawić! 

Ariana wspólnie z Jimmym i zespołem The Roots zrobili nową wersję wielkiego hitu artystki No Tears Left To Cry! Co jest najdziwniejsze i najlepsze, utwór został stworzony z kartonowych instrumentów Nintendo Labo! O talencie Ariany nie mamy co pisać, gdyż nie od dziś wiadomo, że jest topową gwiazdą i śpiewa znakomicie, jednak nie możemy ominąć talentu The Roots, którzy naprawdę potrafią zrobić muzykę ze wszystkiego!

Niesamowity hit, niesamowita wersja, ale oczywiście polecamy również oryginał No Tears Left To Cry, który po 3 tygodniach od premiery, ma już ponad 153 miliony wyświetleń!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X