Wczoraj, 13 maja, w ponad 90 państwach na całym świecie odbył się dzień matki. Wczorajsze święto obchodzili m.in. mieszkańcy Kanady czy Stanów Zjednoczonych. USA to kopalnia gwiazd, sprawdziliśmy zatem, jak one spędzały ten wyjątkowy dzień. Ariana Grande, Miley Cyrus, czy Justin Bieber byli jednymi z tych, którzy na swoich Instagramach zamieścili zdjęcia właśnie swoich mam, są do nich podobni? Zobaczcie sami! 

Justin Bieber i jego Mama Pattie Mallette

O swojej matce powiedział m.in. że to właśnie Ona nauczyła go wszystkiego, że to ona jest siłą napędową jego życia. Mama zawsze była dla Justina wsparciem, wokalista pisze, że Jego Mama jest by go kochać i opiekować się nim.

Miley Ray Cyrus z babcią oraz Mamą Leticia Jean Cyrus

3 generacje przebojowych kobiet. Szczęśliwego dnia matki dla wszystkich! Tego życzyła sama Miley Cyrus!

Ariana Grande wraz z Mamą Joan Grande

Ariana Grande napisała dla swojej Mamy na Instagramie, bardzo wzruszający przekaz: Mamusiu! Kocham Cię bardzo, bardzo, bardzo mocno! Dziękuję Ci za bycie mamą, tatą, najlepszą przyjaciółką, inspiracją, komikiem, uzdrowicielką, geniuszem i wspaniałym przykładem kobiety! Mam nadzieję, że kiedyś będę chociaż w połowie tak świetną kobietą, jaką Ty jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy, mamusiu! Zasługujesz na wszystko na świecie!

W Polsce dzień matki odbędzie się już za 2 tygodnie – 26 maja – Nie zapomnijcie o swoich Mamach i przypomnijcie im, jakie są wyjątkowe!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X