Przez cały tydzień trwała rywalizacja by znaleźć się w najlepszej 10-ce kandydatów na redaktorów naszego portalu . W akcji wzięło już udział kilkudziesięciu kandydatów, którzy reprezentują kilkanaście różnych fandomów. Który z nich będzie miał swojego reprezentanta w Strefie Fanów YoungStars.pl ? To zależy teraz tylko od Was! Czas aby zagłosować na najlepszego kandydata . W decyzji pomogą Wam najlepsze artykuły każdego z nich. Podejmijcie dobrą decyzję i spełnijcie marzenie wybranej przez Was osoby. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia ! 😀

Poniżej prezentujemy 10 najlepszych kandydatów, których treści zostały docenione najbardziej i uaktywniły największą grupę osób. W ankiecie weźmie udział (i tak co tydzień) najlepsza 5 z nich:

ranking z portalu fandoms.pl

Poniżej znajdziecie kilka słów o każdym z uczestników zabawy:

OLIWIA KMIECIK

AGA FAMUŁA

MARTYNA SIKORA

KINGA NOSEK

  • Kinga Nosek zainteresowana jest przede wszystkim serialami i to one są jej oczkiem w głowie w artykułach, które pisze. W naszym konkursie napisała o nowym odcinku serialu „The Originals”, który świetnie odebrali fani tego serialu (http://fandoms.pl/329432/the-originals-5×03-ne-me-quitte-pas-react-post) . Chcecie ją w roli redaktora naszego portalu? Głosujcie!

AMELIA BANASZAK

  • Amelia Banaszak znana jest w grupie fanów Young Stars , jest jedną z administratorek grupy Bambinos na facebooku , natomiast w konkursie pokazuje się jako fanka…rapera B.R.O. – od wielu tygodni to właśnie dla Progress Armii pisze swoje artykuły. Swoim postem na temat utworu z płyty B.R.O. (http://fandoms.pl/329617/pierwszy-ogien-z-albumu-karmel) chce Was przekonać do stanowiska Redaktora – decyzja należy do Was 🙂

Parę dni temu uwidoczniły się też kolejne osoby w naszej zabawie i z pewnością wiele nowych pojawi się w kolejnych dniach i tygodniach. Kto Waszym zdaniem powinien otrzymać prawa Redaktora Strefy Fanów YoungStars.pl ? Podejmijcie decyzję w tej ankiecie. Macie czas do środy włącznie – powodzenia! Zwycięska osoba otrzyma prawa redaktora do napisania swojego posta na naszym portalu, który będzie szeroko promowany następnego dnia – w czwartek na stronie głównej YoungStars.pl i social mediach!

Kto powinien otrzymać prawa Redaktora Strefy Fanów YoungStars.pl?

Chcecie spróbować swoich sił? Wasza kolej ! Zarejestrujcie się na portalu Fandoms.pl i zacznijcie tworzyć swój pierwszy post klikając tutaj – właśnie teraz! Szczegóły co i jak znajdziecie w poście wyjaśniającym zasady zabawy tutaj: http://youngstars.pl/2018/05/06/zostan-redaktorem-naszego-portalu-i-zgarnij-nagrody  . Kolejna ankieta już za tydzień w piątek – znajdzie się w niej znów najlepsza 5-ka kandydatów. Powodzenia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X