Ariana Grande i Mac Miller publicznie oznajmili, że są parą w sierpniu 2016r. Oprócz pięknych wspomnień związanych ze związkiem, po ich duecie pozostaną także wspólne produkcje, tj. The Way, czy My Favorite Part. Jednak jak podaje TMZ – To wszystko już przeszłość. Ariana i Mac rozstali się, chociaż nadal mają zamiar być przyjaciółmi! 

Pinterest, / Teen Vogue

Ostatnim publicznym wydarzeniem, na którym mogliśmy zobaczyć wspólnie Arianę z Mac’iem, było afterparty u Madonny w trakcie trwania Oscarów, która odbyła się 4 marca. Na Met Gali, autorka No Tears Left To Cry pojawiła się już sama.

John Shearer/Getty Images

Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania tej pary. Bardzo prawdopodobne jest zerwanie z powodu… braku czasu. Niestety to właśnie podążanie za karierą jest często przyczyną rozstań. Jednak według portalu TMZ, para ma zamiar pozostać w dobrych, przyjacielskich relacjach, czym im się to uda? Trzymamy kciuki!


AKTUALIZACJA 11.05.2018

Ariana Grande potwierdziła swoje rozstanie z Mac Millerem! Z tego co możemy zauważyć rozstali się w dobrych stosunkach, Ari jest wdzięczna Macowi, że był częścią Jej życia oraz zawsze będzie go wspierała i jest z Niego dumna! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X