Już w następny piątek 18 maja odbędzie się premiera najnowszego singla What If, który jest owocem współpracy Johnny’ego Orlando z Mackenzie Ziegler. Fani, którzy byli na ich koncercie, z pewnością już ten utwór dobrze znają. Nie wiem jak wy, ale my jesteśmy bardzo ciekawi, jak ten utwór zabrzmi w wersji studyjnej! 

Johnny i Kenzie współpracowali już niejednokrotnie. W marcu pojawił się teledysk do ich wspólnej piosenki I like me better, a 2 lata temu ich utwór Day & Night bił rekordy popularności – Obecnie ma ponad 20 milionów wyświetleń na YouTube! Teraz czas na ciąg dalszy współpracy Amerykanki z Kanadyjczykiem.

Johnny na swoim Instagramie obiecał, iż jeżeli uzbiera się co najmniej 500tyś polubień pod zdjęciem, jeszcze przed premierą wstawi muzyczną zapowiedź piosenki. Jeśli tak jak my, nie możecie się doczekać, lajkujcie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X